عضویت    ورود
ورود به سایت
» صفحه نخست » اخبار شهرستان » شورا و شهرداری » زندگی نامه حاج حسنعلی قهرمان فرد
تعداد بازدید: 8444 تاریخ انتشار: 04 آذر 1392 - 20:10 کد خبر: 6

زندگی نامه حاج حسنعلی قهرمان فرد

                                 
                                        بنام خدا

 

زندگی نامه حاج حسنعلی قهرمان فرد

حاج حسنعلي قهرمان فرد فرزند مرحوم حاج ميرزاجان در يک خانواده اصيل و مذهبي در روستاي نواسر بخش هوراند شهرستان اهر چشم به جهان گشود، مقطع ابتدايي را در زادگاه خود به پايان رساند و جهت ادامه تحصيل به شهرستان اهر عزيمت نمود.

مقاطع تحصيلي راهنمايي و متوسطه را در مدارس اين شهرستان به اتمام رساند

 

در سال 1380 با پذيرش در رشته حقوق قضايي به دانشگاه آزاد اسلامي واحد اهر راه يافته و در سال 1385 موفق به اخذ مدرك كارشناسي حقوق قضائي از اين دانشگاه شد.

كه در اين مدت ارتباط تنگاتنگ با مسئولين شهر و شهرداري داشته و دارد، وي در سال 77 افتخار خدمت در حوزه مقاومت بسيج در رده فرماندهي پايگاه شهيد صياد شيرازي و از سال 82 رياست شوراي حل اختلاف زادگاهش را در كارنامه خود دارد.

 

ضمنا" به مدت 2 سال خدمت در شهرداري اهر در پست مشاور حقوقي در دوره رياست جناب آقاي دكتر عادلي شهير از جمله افتخارات ايشان ميباشد.

 

وي از فعالان در عرصه ساخت و ساز مسكن در شهرستان اهر بوده كه با لمس مشكلات عديده جوانان موجب دلگرمي و روشن شدن چراغ اميد در دل نسل جوانان جامعه خصوصا" جواناني كه تازه تشكيل زندگي داده اند شد و راههاي دستيابي آنان به مسكن مهر را تسهيل نمود.

 

ايشان به عنوان كارشناس و مشاور حقوقي اداره كل راه و شهرسازي استان و شهرستان اهر انجام وظيفه مي نمايد و عضو شوراي حل اختلاف شهرستان اهر نيز ميباشد.

 

لازم به ذكر است آقای قهرمان فرد با انتخاب اكثريت اعضاء شورا، به عنوان رئيس شوراي اسلامي شهر اهر فعاليت مي كنند.

 

 

                                                

 

 

 

 

بازديد کننده گرامي ، بنظر مي رسد شما عضو سايت نيستيد
پيشنهاد مي کنيم در سايت ثبت نام کنيد و يا وارد سايت شويد .
نظرات : (31)
حسن 1392/09/04 - 20:55

جناب آقای قهرمان فرد رئیس محترم شورای اسلامی شهر اهر
از زحمات شما در امر مسیر گشایی شهر و احداث اتوبان نیروگاه تا شهرک تشکر می کنیم


پاسخ          1
یک اهری حاضردر تهران 1392/10/07 - 11:44

اگه بخوایم مسئولیت پذیری را معنی کنیم باید به نامهایی چون قهرمان فرد رجوع کنیم،

حاجی خسته نباشی از تلاشهایی که در راستای منافع مردم میکنی .

باتشکر از شما


پاسخ          2
نسرین 1392/12/08 - 22:58

نقل قول کردن : حسن
جناب آقای قهرمان فرد رئیس محترم شورای اسلامی شهر اهر
از زحمات شما در امر مسیر گشایی شهر و احداث اتوبان نیروگاه تا شهرک تشکر می کنیم
به نظر من که حاجی تاج سره

 


پاسخ          3
شهروند 1392/12/20 - 11:03

سلام و خسته نباشید خدمت حاج حسنعلی قهرمان فرد رئیس شورای اسلامی شهر اهر،

بنده از شما خواهش دارم به عنوان ریش سفید اعضای شورا در به تسریع بخشیدن و نظم دهی برای انجام پروژه ها همانند همیشه نهایت سعی خود را بالاخص برای ما حاشیه نشینها بخرج دهید .

آقای قهرمان فرد مردم شهرمان آگاهند و شعور و فهم بالایی دارند شما هر آنچه در راستای منافع مردم حتی با به خطر انداختن موقعیت خود انجام داده اید میدانند و قدرشناس هستند، همه با هم هر آنچه در گذشته شورای چهارم اتفاق افتاده آگاهیم و بخوبی میدانیم سعی شما مثل بعضیها نبود برای دوستانتان و خودتان بلکه برای اهر بود و مردمش در آینده مردم از لیاقت و شجاعت شما بیشتر از این نیز خواهند دانست زیرا که شما فردی برای ما مردم هستید بقول تیتر انتخاباتی خود شما که "شعار لازم نیست مردم آگاهند"

شما برای خود من سنبل رشادت و سخت کوشی میباشید.

از شما که بی وفقه درانجام امور تلاش میکنیدازطرف مردم اهر بی نهایت بی ریا و صمیمانه تشکر میکنم .

ممنون از شما .


پاسخ          4

اجرای پل قره سو. از زحمات شما متشکریم.


پاسخ          5
آفلاين ghahremanfard 1393/01/14 - 15:00

نقل قول کردن : حسن
جناب آقای قهرمان فرد رئیس محترم شورای اسلامی شهر اهر
از زحمات شما در امر مسیر گشایی شهر و احداث اتوبان نیروگاه تا شهرک تشکر می کنیم

باسلام, ممنون از لطف شما امید است این مسیرها هرچه زودتر به بهره برداری برسد.نقل قول کردن : شهروند
سلام و خسته نباشید خدمت حاج حسنعلی قهرمان فرد رئیس شورای اسلامی شهر اهر، بنده ازشما خواهش دارم به عنوان ریش سفید اعضای شورا در به تسریع بخشیدن و نظم دهی برای انجام پروزه ها همانند همیشه نهایت سعی خود را بالاخص برای ما حاشیه نشینها بخرج دهید .
آقای قهرمان فرد مردم شهرمان آگاهند و شعور و فهم بالایی دارند شما هرآنچه در راستای منافع مردم حتی با به خطر انداختن موقعیت خود انجام داده اید میدانند و قدرشناس هستند،همه باهم هر آنچه در گذشته شورای چهارم اتفاق افتاده آگاهیم و بخوبی میدانیم سعی شما مثل بعضیها نبود برای دوستانتان و خودتان بلکه برای اهر بود و مردمش در آینده مردم از لیاقت و شجاعت شما بیشتر از این نیز خواهند دانست زیرا که شما فردی برای ما مردم هستید بقول تیتر انتخاباتی خود شما که "شعار لازم نیست مردم آگاهند"
شمابرای خود من سنبل رشادت و سخت کوشی میباشید.
از شما که بی وفقه درانجام امور تلاش میکنیدازطرف مردم اهر بی نهایت بی ریا و صمیمانه تشکر میکنم .
ممنون از شما .

سلام, ممنون از بزرگواری و آگاهی شما.


پاسخ          6
علی 1393/01/27 - 23:49

خواهشا اهرین افتخارین قیترینلطفا در نام گذاری خیابان های اهر از نام های افتخار آفرینان کهن قره داغ(ترک) استفاده فرمایید


پاسخ          7
علی پورخدادادی 1393/01/28 - 16:40

خواهشمندیم که با زحمات بی کران و افکار آگاهانه و کارکنان عاقلانه  اهر را به شهرستانی  تبدیل کرده اید که چون نور در وسط استانمان می درخشر....


پاسخ          8
اسد.ق 1393/01/31 - 12:51

جناب آقای قهرمان فرد رئیس محترم شورای اسلامی شهر اهر
از زحمات شما در امر مسیر گشایی شهر و احداث اتوبان نیروگاه تا شهرک تشکر می کنیم


پاسخ          9
اهریم 1393/02/24 - 18:38

بنده 12سال پیش بنا به شرایط شغلیم زادگاه مادریم را ترک کردم سالی یکبار می توانم به شهرم سر بزنم وقتی هم می آیم هیچ تغییری نمی بینم خواهشا شعار ندهید خیابان قدس گواه ادعای حقیر می باشد حوالی اسماعیل باغی که نیم قرن است خرابه ای بیش نیست امثال شما یا خوابید یا چشم بسته از آنجا می گذرید.


خداوند لعنت کند به مسئولینی که در حق اهر عزیزمان کوتاهی کردند و ما را مجبور به ترک شهرمان کردند حاجی مواظب باش آه این مردم بدبخت شامل شما نشود در ضمن فقط پیام تشکراتتونو نذارین انتقاد پذیر باشین.


پاسخ          10
اهریم 1393/02/27 - 11:50

با سلام مجدد محضر ریاست محترم شورای اسلامی شهر مظلوم واقع شده اهر

از اینکه پیام حقیر و اطلاع رسانی کردین نهایت تشکر و قدردانی رو دارم.

انشاءالله شاهد تحولات چشمگیری در شهرمان باشیم.با اطمینان کامل عرض می کنم تمام بدبختی مردم اهر از کوتاهی نمایندگان مجلسش بوده و با این روال بازم خواهد بود امثال شما به حکم مرحمی بر زخم این مردم هستید از خدای خود بخواهید یاریتان کند و نصرت عطا بفرماید.


پاسخ          11
آفلاين ghahremanfard 1393/02/31 - 11:01

نقل قول کردن : اهریم
با سلام مجدد محضر ریاست محترم شورای اسلامی شهر مظلوم واقع شده اهر
از اینکه پیام حقیرو اطلاع رسانی کردین نهایت تشکر و قدردانی رو دارم.انشاءالله شاهد تحولات چشمگیری در شهرمان باشیم.با اطمینان کامل عرض می کنم تمام بدبختی مردم اهر از کوتاهی نمایندگان مجلسش بوده و با این روال بازم خواهد بود امثال شما به حکم مرحمی بر زخم این مردم هستید از خدای خود بخواهید یاریتان کند ونصرت عطا بفرماید.

باسلام, ممنون از اینکه به فکر شهرتون هستید؛ امید است با یاری خدا و مردم و همت مسئولین و با اتمام طرح های شورای اسلامی شاهد شکوفایی در بخش های مختلف شهر باشیم.


پاسخ          12
بی اسم 1393/03/03 - 23:18

با عرض سلام اون کسی که نوشته 12 ساله از اهر رفته و هنوزم که میاد هیچ تغییر و تحولی در آن نمیبینه لطفا دستور نده اگه خودتون خیلی مرد بودین میموندین تو شهر خودتون به نظر من شهر ما هیچ کم و کسری نداره اگه خیلی ناراحت هستید بیایید خودتون کار کنید آقای محترم شما حرف زدن بلد نیستین اون وقت نظرم میدین.


پاسخ          13
اهریم 1393/03/11 - 11:25

با سلام مجدد محضر مبارک تمامی سروران عزیز

بنده و امثال بنده بالاجبار و از روی نبود کار عازم دیار غربت شدیم بله بنده حرف زدن بلد نیستم اما شما متاسفانه نابینای بینا تشریف دارین زمانی که اهر شهر بود امثال میانه و مرند و بناب روستا بودند الان مراغه و میانه فرمانداری ویژه هستند مرندم که تازه گیا میخواد بشه عزیز دل من برو به قدیمی ترین محله شهرت بعد حرف بزن از مسجد جامع تا بهرام آباد

همشهری عزیزم  سنگ کسی رو به سینه بزن که درد این مردم مظلوم رو بدونه نه کسایی که وقتی رای آوردن مردمو فراموش کردن؛

 

اهر نباید با ورزقان و هریس و هوراند مقایسه بشه اهر باید با مراغه مقایسه بشه مطمئننا شما هم همشهری عزیز از اهر بیرون نرفتید تا ببینید اهر کم و کسری داره یا نه توصیه میکنم یه سری به مراغه میانه و مرند بزنید.


پاسخ          14
قره داغلی 1393/03/28 - 10:13

واقعا درد دل اهری های مقیم شهرستان های دیگر را میگویید چرا این عزیزان تا روز انتخابات شهر را بهشت میکردن پس چی شد آقایون و خانوم شورا تا دیروز از تریبون مساجد دم از اتحاد می زدید حالا این اختلاف سر چیست یک روز رییس را عوض میکنن یه روز شهردار را تهدید به برکناری میکنن.


پاسخ          15
اهریم 1393/03/29 - 11:02

همشهریان عزیزم سلام

نمیدونم قضیه شهرستان شدن ورزقان یادتون هست یا نه؟

میگفتن اهر برای اینکه مرکز یک استان تازه تاسیس بشه این تقسیمات لازمه بخدا قسم روز به روز داریم پسرفت می کنیم تا پیشرفت هوراند که بیمارستان نداره شد شهرستان عزیزان من ما استانی به اسم ارسباران نخواهیم دید اینا همش حرفه. بودجه اهر با این تقسیمات داره سال به سال کمتر میشه کم مونده خونیق و ورگهان رو هم بدیم بره یه زمانی در دفترچه کنکور جلوی اسم اهر خدافرین ورزقان خاروانا هوراند اگه یه ذره به جلوتر بریم کلیبر بود الان چی؟


پاسخ          16
شهروند 1393/05/10 - 09:59

با سلام

از شما سوالی داشتم؟؟ 

اینقدر پولی که در طول شورای شهر خرج کردید تونستین در طول 15 ماه در بیارید؟؟

چند برابرش؟

 

 

حال واقعا عرضه دارین این نقد رو بزارید...


پاسخ          17
ایهام اما معنی دور 1393/05/23 - 23:43

باسلام

تو شهر دهان به دهان افتاده که شهردار خیلی کاریه ،متاسفم برا کسایی که انتظاردارن شهرشون پیشرفت کنه اما از شخصی که تابدین لحظه جز چمن و آسفالتی که جناب آقای انوریزاده (کارخانه دار آسفالت)شهرداری میده تا بلکه یکم اهر هم تغییر پیداکنه کار دیگه ای نکرده و دوستان عزیزش رو برده شهرداری ، آقای ... بدونین که بعد 4سال کسایی پشت تریبون میان که خارتون خواهند کرد ، ماسه شویی ، تفکیک زمینهای یکی از اعضای شورا و هزاران مورد دیگه ای که کردن حتما" خواهند فهمید ،شاید یکم زمونبر باشه ولی مردم اهر خیلی باشعورترازاین حرفان، آقای قهرمان فرد شما هم بجای خبرگزاری الکی برین جلوی ریخت وپاش شهرداری رو بگیرین نه اینکه 2تاخبر بذارین مثلا" شما رئیس شوری هستین آ، مردم بدانید که شکری به 3تن شوری پول داد و ماند؛مردم بدانید که شهر داره بدبخت میشه ؛بیایید دست در دست هم دهیم و شهردار رو خودمون استیضاح کنیم نه شوراهایی که بادست سرمایه دار معروف شهر آقای نظرزاده از استیضاح و عزل منصرف میشن.

 

گروه نوین مابین شوراها:

گروه اول : همتی،قهرمانی،قرطاسی ،نشاطی،نجفی،پاشاپور

گروه دوم(گروه شکری):آبیاری،خاکپور،میرجلال الدین موسوی

 

حالا اگه واقعا"جرات داری اینو ثبت کن آقای قهرمانی .


پاسخ          18
Ali asmaelzade 1393/07/12 - 13:34

سلام من به عنوان شهروند که در تبریز هستم از دیدن تلاش های که در امور پیشرفت شهر اهر و زیباسازی آن میکوشید واقعا جای تشکر هست امید داریم شما رو در مقام‌های بالا ببینیم


پاسخ          19
قره داغ 1393/08/02 - 02:33

آقای قهرمانی انگار همه برای شما دارن آرزوی مقام های بالاترو میکنن نکنه خبرهایی است و ما....ببخشید یادم رفت ازتون تعریف و تمجید کنم


پاسخ          20
جواب به بی اسم 1393/08/02 - 23:58

نقل قول کردن : بی اسم
با عرض سلام اون کسی که  نوشته 12ساله از اهر رفته و هنوزم که میاد هیچ تغییر وتحولی در ان نمیبینه لطفا دستور نده اگه خودتون خیلی مرد بودین میموندین تو شهر خودتون به نظر من شهر ما هیچ کمو کسری نداره اگه خیلی ناراحت هستید بیایید خودتون کار کنید اقای محترم شما حرف زدن بلد نیستین اون وقت نظرم میدین


سلام از زحمات شما ممنون هستیم که به شهر ما توجه میکنیدانشالله به مقام بالاتری برسید

 

آقای بی اسم تا حالا از اهرتون بیرون تشریف بردین

بد نیست دنیا را از یک نگاه دیگر ببینید.

طبق گزارش مجلس اهر بیشترین تغیر در نماینده مجلس را دارد یعنی هیچ ثباتی تو کار نیست

بی زحمت اینو برام توضیح دهید اهری گل و بلبل نشین

 

 


پاسخ          21
همشهری 1393/08/15 - 19:56

باسلام خدمت ریاست محترم زحمت کش و پرتلاش شورای اسلامی شهر اهر جناب آقای قهرمان فرد؛

اینجانب یکی از ساکنین خیابان علامه واقع در جاده مشگین شهر جنب آموزشگاه امین میباشم در این منطقه همانطور که مشاهده میکنین قسمتی که متعلق به زمین شهری بود و با سند و مدرک کامل برای ایجاد فضای سبز به شهرداری واگذار شده بود به دلیل بی توجهی مسئولین دوره های قبل هیچ اقدامی درجهت احداث فضای سبز صورت نگرفت.

در سال1391-92 اهالی این منطقه با متقبل شدن هزینه ی احداث بخشی ازکارهای فضای سبز را انجام دادند در سال جاری متآسفانه عده ای از افراد سودجو که سال های قبل نیز قصد تملک و غارت این فضارا داشتند موفق به ویران کردن این قسمت با حقه و حیله شدند.

این واکنش همه ی اهالی این منطقه را بسیار ناامید و ناراحت کرد همچنان نیز این منطقه که در قسمت ورودی و مهم شهر قرار دارد همانطور که مشاهده میکنید شبیه به یک خرابه و ویرانه میباشد؛ بنده و اهالی این منطقه ابتدا امیدوار به خدا سپس به شما هستیم که با آگاهی کامل از ماجرا و باتلاش های بی دریغ و سعی و کوشش دلیرانه خود هرچه سریعتر حق را از باطل جدا کرده و نسبت به تحقق فضای سبز این منطقه اقدام فرمایید٪

ضمن عرض تشکر از تلاش های بی دریغ شما و آرزوی موفقیت و پیروزی درتمام طول عمر پشتیبانان و حامیان همیشگی شما اهالی کوچه های علامه


پاسخ          22
ناشناس 1393/08/18 - 12:39

از اینکه کارتون شده ساخت و پاخت و زد و بند،از شما و دیگر اعضای شهرستان اهر نهایت تشکر و قدردانی را دارم.به امید زد و بند بیشتر و توفیق روز افزون جنابعالی در امور مربوطه


پاسخ          23
آفلاين ghahremanfard 1393/08/18 - 13:07

نقل قول کردن : همشهری
باسلام خدمت ریاست محترم زحمت کش و پرتلاش شورای اسلامی شهر اهر جناب آقای قهرمان فرد؛
اینجانب یکی از ساکنین خیابان علامه واقع در جاده مشگین شهر جنب آموزشگاه امین میباشم در این منطقه همانطور که مشاهده میکنین قسمتی که متعلق به زمین شهری بود و با سند و مدرک کامل برای ایجاد فضای سبز به شهرداری واگذار شده بود به دلیل بی توجهی مسئولین دوره های قبل هیچ اقدامی درجهت احداث فضای سبز صورت نگرفت.
در سال1391-92 اهالی این منطقه با متقبل شدن هزینه ی احداث بخشی ازکارهای فضای سبز را انجام دادند در سال جاری متآسفانه عده ای از افراد سودجو که سال های قبل نیز قصد تملک و غارت این فضارا داشتند موفق به ویران کردن این قسمت با حقه و حیله شدند.
این واکنش همه ی اهالی این منطقه را بسیار ناامید و ناراحت کرد همچنان نیز این منطقه که در قسمت ورودی و مهم شهر قرار دارد همانطور که مشاهده میکنید شبیه به یک خرابه و ویرانه میباشد؛ بنده و اهالی این منطقه ابتدا امیدوار به خدا سپس به شما هستیم که با آگاهی کامل از ماجرا و باتلاش های بی دریغ و سعی و کوشش دلیرانه خود هرچه سریعتر حق را از باطل جدا کرده و نسبت به تحقق فضای سبز این منطقه اقدام فرمایید٪
ضمن عرض تشکر از تلاش های بی دریغ شما و آرزوی موفقیت و پیروزی درتمام طول عمر پشتیبانان و حامیان همیشگی شما اهالی کوچه های علامه

 

با سلام؛ ضمن تشکر از الطاف گرانقدر و محبتتان باید به عرضتان برسانم که بنده هرگز نخواهم گذاشت تا حقی از شهروندان اهری بالاخص حاشینه نشینها ضایع شود و انجام پروژه هایی قبیل آنرا در اولویت قرار داده و حتما حق برجای خود خواهد نشست.

برای اطلاعات و همکاری بیشتر با شماره بنده تماس گرفته و از همکاریتان بهره مند شویم.   09144261393


پاسخ          24

با سلام و خسته نباشید خدمت دوست عزیزم جناب آقای حاج حسنعلی قهرمان فرد

خواستم مثل تمامی اهریهای قدر شناس بنده نیز به نوبه خود از زحمات بی دریغ جنابعالی تقدیر و تشکر کرده باشم .مردم اهر باید بدانند که کسی که می خواهد نمونه جهد و تلاش و کوشش و ایثارگری را لمس کنند باید فعالیتهای شما را سرمشق خود قرار دهد که مثل موج هیچ وقت آرام نمی گیرد. با تشکر قربانی


پاسخ          25
عبداله زاده 1393/09/20 - 01:17

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت سایت،

با افتخار لینک جنابعالی در سایت درج گردید،امیدوارم در سایه همکاری و همدلی بیشتر موجبات توسعه منطقه فراهم شود .

با تشکر

فرخ عبداله زاده

www.Abdolahzadeh.ir


پاسخ          26
شهریار سلطانی 1393/10/07 - 21:46

سلام با تشکر از اعضای شورای اسلامی اهر و شهرستان اهر استدعا دارم در مسیر گشایی جاده کقالق یا همان خروجی بهرام اباد جدیت به خرج بدهید واقعا ابروی شهر در گرو ان است چون تنها جاده منتهی به ییلاق های گچی قران کقالق و مناظر جاده کقالق و منطقه تفریحی قیزفخری میباشد با تشکر یک خبرنگار


پاسخ          27
رضا نهاوندی 1393/10/14 - 09:02

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت حضرتعالی بر خود وظیفه میدانم از شما که با وجود هزاران مشکل تمام تلاش خود را برای آبادانی شهرمان می کنید تقدیر و تشکر نموده و از خداوند منان آرزوی بهروزی و سلامتی شما سرور ارجمند و سایر اعضای شورا خصوصا آقای امیر نشاطی را خواستارم.


پاسخ          28

سلام حاجی خداقوت اگرامکان داره به کوچه پس کوچه های شهرک هم نظری داشته باشین ناسلامتی ما باید از حقوق شهروندی برخوردار باشیمم ولی متاسفانه وضعیت کوچه وخیابان هامون از روستاهای اطرافم بدتره


پاسخ          29
رضا جامی 1395/01/28 - 19:03

سلام  خواهشمند هستم که با تلاش و پشت کار خستگی ناپذیر خود سهرستان اهر را به تبدیل به یک شهر اباد و نورانی تبدیل کنید   و ضمنآ  از تلاش های شما  بسیار سپاس گذار هستیم  با تشکر


پاسخ          30
نظر دهید
نام شما :
ایمیل شما :


دو کلمه ای را که در تصویر
مشاهده می کنید وارد کنید :